Dit arrangement omvat:
- Ontvangst met koffie/thee en koek;
- Kennismaking met de Siberische husky;
- Lunch en tocht in het bos;
- Afsluiting met een drankje.
Allereerst wordt er gestart met een introductie van de sledehondensport middels een presentatie, waarin je onder andere kennis maakt met de geschiedenis van de sport. Na een duidelijke instructie over veiligheid en techniek ga je kennismaken met de husky's. En als je er klaar voor bent mag je gaan plaatsnemen op de vierwielkar die je zelf bestuurd!
De musher zal jou laten ervaren hoe fascinerend deze sport is, maar ook hoe hard deze bijzondere husky's kunnen rennen. Goed vasthouden is dus van belang! De sledehondentocht vindt plaats in de prachtige beboste natuur nabij Koningslust in Limburg. Kortom: once in a lifetime experience!
Let op:
- Deze unieke workshop gaat alleen door wanneer de buitentemperatuur onder de 15 graden celsius is. Bij 15 graden of hoger is het te warm voor de honden.
- Dit arrangement wordt aangeboden van 1 oktober tot en met 1 mei.