Dit arrangement omvat:
- Make-up advies;
- zelf leren aanbrengen;
- De benodigde make-up spulletjes.
Lippenstift, oogpotlood, oogschaduw, poedertjes, rouge... Het zijn de instrumenten van een visagiste. Leer nu ook hoe je zelf deze instrumenten aanwendt voor een schitterend resultaat!
De meeste vrouwen dragen make-up, maar niet iedereen weet er even effectief mee om te gaan. Ben jij ook altijd nieuwsgierig geweest naar de truckendoos van de professionele visagist? Of heb je een vriendin die wel wat meer over make-up te weten mag komen? Dan is deze workshop persoonlijke make-up een bijzonder leerzaam en leuk dagje uit.
De verschillen zitten in de details en dat is precies wat je in deze workshop persoonlijke make-up leert. Je leert hoe je de verschillende make-up spulletjes doeltreffender gebruikt en leert daarbij ook de kleine kneepjes kennen, die een wonderbaarlijk verschil kunnen maken.
Een dagje uit waar genieten en leren onverwijld samengaan. Heerlijk als geschenk voor alle vriendinnen, collega's en voor jou!